ДДУВС долучився до міжнародного тренінгу з реагування на загрози, пов’язані з джерелами іонізуючого випромінювання

Захід відбувся у місті Відень (Республіка Австрія) за участю представників Департаменту освіти, науки та спорту Міністерства внутрішніх справ України, закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання, що належать до сфери управління МВС, Державної інспекції ядерного регулювання України та Управління радіологічної безпеки Національної адміністрації з ядерної безпеки Міністерства енергетики Сполучених Штатів Америки.

Суддівська колегія Всеукраїнської федерації фрі-файту поповнилася представниками ДДУВС!

Навчально-атестаційний семінар для суддів-початківців за кваліфікацією рефері/боковий суддя проходив упродовж 3 днів у м. Червоноград (Львівська область). Свій професіоналізм у якості суддів продемонстрували і здобувачі вищої освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.