Здали кров для постраждалих від ракетного удару рф у Дніпрі

Ранок 20 січня у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні імені І.І. Мечникова видався вельми людним. Містяни прийшли здати кров для порятунку тих, хто опинився під завалами вщент зруйнованої багатоповерхівки на житловому масиві Перемога. Серед небайдужих – курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Плекаємо історичну пам’ять!

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ відзначає День Соборності. З нагоди 104-ї річниці укладання Акту Злуки УНР та ЗУНР здобувачі вищої освіти ННІ права та інноваційної освіти долучилися до тематичного науково-просвітницького заходу. Його ініціювала кафедра міжнародних відносин та соціально-гуманітарних дисциплін.

Скорботний день: у ДДУВС вшанували пам’ять про загиблих

Сьогодні у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулась панахида за загиблими внаслідок авіакатастрофи у Броварах – працівниками МВС, ДСНС та цивільними особами.