У науковому товаристві ДДУВС поповнення: + 1 професор!

Завідувач кафедри оперативно-розшукової діяльності Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Валерій Дараган отримав підтвердження здобутого вченого звання професора.

Провідні навчальні заклади Європи відчиняють двері студентам ДДУВС

Завершився конкурсний відбір на 2 семестр 2022-2023 навчального року для здобувачів вищої освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. За його результатами 4 студентки ННІ права та інноваційної освіти навчатимуться за умовами міжінституційних обмінів в Бухарестському університеті економічних досліджень (Румунія), Університеті Олександра Йоана Кузи (Румунія) та Університеті Яна Кохановського (Польща).

Апгрейдимо рівень знань: прийом заявок на американський онлайн-курс для студентів-правників розпочато!

Анонси університету

Центрально-Європейський університет за підтримки Інституту міжнародної освіти (США) оголошує прийом заявок на тематичний курс «Верховенство права та права людини: старі виклики та нові можливості у часи війни та невизначеності» у весняному семестрі 2022-2023 навчального року.