Підвищення кваліфікації за інноваційною програмою: перші результати

Працівники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ підвищили кваліфікацію та отримали сертифікати за освітньою програмою «Інноватика у сфері правоохоронної діяльності».

Нагадаємо, заклад освіти згідно з ліцензією МОН України провадить освітню діяльність у сфері післядипломної освіти зі спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність». Варто зазначити, що це єдина в Україні освітня програма, ініційована ректором університету Андрієм Фоменком ще у 2021 році. Ліцензований обсяг набору становить 100 осіб на рік.

У листопаді 2022 року відбулося перше зарахування 19 науково-педагогічних працівників ДДУВС, у тому числі тих, які працюють за сумісництвом. Всі вони успішно засвоїли програму в обсязі 180 годин (6 кредитів ЄКТС) та отримали сертифікати.

Привітав слухачів перший проректор полковник поліції Олександр Юнін.

За більш детальною інформацією з приводу зарахування на освітню програму, форми навчання та інших питань необхідно звертатися до завідувача кафедри кримінально-правових дисциплін ДДУВС Володимира Шаблистого (097 575 78 31).