«Ніхто не зможе забрати світло наших сердець!»

З новорічним настроєм та подарунками завітали представники Дніпропетровського державного університету внутрішніх до учнів Середньої загальноосвітньої школи № 30 (м. Кам’янське).

Школярів привітали помічник ректора ДДУВС Володимир Ковбаса та директор Запорізької академії поліції Микола Назаренко.

«Навіть у такий непростий час, ми продовжуємо співпрацю з нашими партнерами та друзями. Проводимо спільні заходи, організовуємо правопросвітницькі та пізнавальні зустрічі. Ніхто не зможе забрати світло наших сердець, ніхто не має права забрати свято у наших дітей», – переконаний Володимир Ковбаса.

Він побажав дітям гарних новин, радісних звісток, надійних друзів та здійснення найзаповітніших мрій.

Нагадаємо, співпраця між закладами освіти триває з 2017 року. Близько 100 вихованців школи є членами Молодіжної поліцейської академії університету.

У ході зустрічі діти разом із гостями переглянули захопливу новорічну казку, демонстрували свої таланти та грали в різні тематичні забавки.

На завершення юні кадети від старших наставників отримали солодкі подарунки, побажання успіхів у навчанні та мирного неба у новому 2023-му році.