Національний фонд досліджень України оголосив новий конкурс

Новини та оголошення (міжнародна діяльність)

29 грудня 2022 року Національний фонд досліджень України оголосив новий конкурс «Кембридж – НФДУ 2022 Індивідуальні гранти на проведення досліджень (розробок) для українських вчених (за підтримки Кембриджського університету, Велика Британія)».

Мета конкурсу – підтримка передових наукових досліджень і розробок українських учених, які безпосередньо постраждали від воєнних дій в Україні 2022 року, шляхом надання індивідуальних грантів за підтримки Кембриджського університету (Велика Британія).

Тематичні напрями, за якими здійснюватиметься фінансування: широке коло фундаментальних і прикладних проблем у всіх галузях наук, пов’язаних із розв’язанням найактуальніших наукових завдань, спрямованих на технологічний, економічний, соціальний, культурний поступ України.

Дата і час завершення подання заявок – 27 січня 2023 року, 23:59 (за київським часом).

УМОВИ КОНКУРСУ: nrfu.org.ua

Електронна пошта для довідок: nrfu@nrfu.org, natsci.2022.01@nrfu.org.ua

Відповіді на поширені запитання: nrfu.org.ua/news/vidpovidi-na-poshyreni-zapytannya