Із забавами, вертепом та щедрівками!

Віками живе поміж українців упевненість: якщо до оселі напередодні Нового року за старим стилем завітали щедрувальники, то рік неодмінно буде гарним, як щирі пісня та привітання.

Підтримуючи добру традицію, до Запорізького центру первинної професійної підготовки прийшли щедрувальники – вихованці Запорізького академічного ліцею № 23.

Школярі – давні друзі центру, більшість із них є членами молодіжної поліцейської академії.

Маленькі актори подарували яскраве театралізоване дійство. Виконуючи традиційні щедрівки, діти бажали добробуту, щастя, миру працівникам академії поліції.

Працівники подякували гостям за вітання, збереження давніх народних традицій, звичаїв та гарний святковий настрій. Як і годиться в нагороду за свої вітання, щедрувальники від колективу отримали подарунки.