Понеділок: курс на підкорення нових вершин взято!

Робочий тиждень розпочався з нагород. У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ нагородили кращих працівників за підсумками 2022 року.

Поздоровив колег ректор закладу освіти полковник поліції Андрій Фоменко. Він вручив грамоти та подяки, а також побажав працівникам університету не зупинятися на досягнутому та бути успішними в усіх починаннях.

За зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу та самовідданість, високий професіоналізм почесну грамоту МВС України отримав завідувач відділення моніторингу, планування та закупівель Сергій Роззувайло.

Грамотою МВС України нагороджений доцент кафедри кримінального права та кримінології Валентин Людвік.

Відомчу подяку отримала доцент кафедри криміналістики та домедичної підготовки Ганна Бідняк.

Вітаємо працівників ДДУВС, бажаємо ще більше плідних ініціатив та нових звершень!