Працюємо на перемогу

На гуманітарному фронті – насичено та результативно: благодійну допомогу отримали сьогодні представники Національної гвардії України.

У рамках реалізації українсько-американської гуманітарної програми «Be Brave Like Ukraine» військовим вручили 500 тактичних аптечок. Презентували зокрема 250 окопних свічок та 50 підшоломників.

Зазначимо, що програму започатковано у співпраці ректора Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ полковника поліції Андрія Фоменка, президентки ГС «Дніпровський медичний кластер», директорки Благодійного фонду «Генофонд майбутнього» Ганни Кириченко та волонтерки фонду Тетяни Козак.

Ключова мета такої ініціативи – забезпечення гуманітарних потреб підрозділів ЗСУ та територіальної оборони, МВС, ДСНС, МОЗ, а також вирішення гуманітарних потреб вразливих груп серед цивільного населення в умовах війни росії проти України.

Так, у рамках співпраці з БФ «Генофонд майбутнього» благодійну допомогу отримав і Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ – 100 аптечок.