Висловлюємо співчуття з приводу загибелі керівництва Міністерства внутрішніх справ України та всіх жертв авіакатастрофи

Колектив Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ висловлює щирі співчуття з приводу загибелі Міністра МВС України Дениса Монастирського, першого заступника Євгенія Єніна, державного секретаря Юрія Лубковича, співробітників МВС, ДСНС, а також цивільних громадян та дітей – жертв авіакатастрофи у м. Бровари.

18 січня під час виконання службових обов’язків загинули Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, його перший заступник Євгеній Єнін, державний секретар МВС Юрій Лубкович, заступник керівника Патронатної служби МВС Тетяна Шутяк, начальник управління забезпечення захисту Департаменту внутрішньої безпеки НПУ підполковник поліції Михайло Павлушко, провідний інспектор Департаменту комунікації МВС Микола Анацький, командир повітряного судна – інструктор авіаційної ескадрильї спеціального призначення на вертольотах Олександр Василенко, пілот авіаційної ескадрильї спеціального призначення на вертольотах Костянтин Коваленко, бортовий механік авіаційної ескадрильї спеціального призначення на вертольотах прапорщик служби цивільного захисту Іван Касьянов.

Неможливо усвідомити, наскільки болючою для всіх нас є ця непоправна втрата. Україна втратила справжніх патріотів та державних діячів, які присвятили своє життя служінню українському народу та праці на благо суспільства.

Вони завжди залишалися вірними службовому обов’язку, роблячи все можливе задля найшвидшої перемоги України.

Висловлюємо щирі співчуття родинам всіх загиблих.

Колектив Дніпропетровського державного
університету внутрішніх справ