Плекаємо історичну пам’ять!

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ відзначає День Соборності. З нагоди 104-ї річниці укладання Акту Злуки УНР та ЗУНР здобувачі вищої освіти ННІ права та інноваційної освіти долучилися до тематичного науково-просвітницького заходу. Його ініціювала кафедра міжнародних відносин та соціально-гуманітарних дисциплін.

У ході обговорення студенти відзначили актуальність теми соборності в контексті сучасних реалій, ознайомилися з історичним документом, що регулював об’єднання українських земель в рамках неподільної Української Народної Республіки. Здобувачі вищої освіти виразно та емоційно декламували поетичні твори українських митців – В. Симоненка, А. Матвійчука, В. Крищенка та В. Стуса.

Молодь ДДУВС переконана: ідея соборності не обмежується лише пам’яттю про спільне минуле. Сьогодні вона потребує ще й згуртованої співпраці заради вільного та гідного майбутнього української нації. Адже тільки в єдності – наша сила і перемога.