Скорботний день: у ДДУВС вшанували пам’ять про загиблих

Сьогодні у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулась панахида за загиблими внаслідок авіакатастрофи у Броварах – працівниками МВС, ДСНС та цивільними особами.

Відправив панахиду священнослужитель Дніпровської єпархії Православної церкви України – протоієрей Дмитрій Цигікало. Він помолився за кожного, хто загинув у той фатальний день – 18 січня 2023 року.

Біля монументу загиблим правоохоронцям зібралися керівництво, працівники та курсанти. Вони схилили голови перед світлинами постраждалих в авіакатастрофі та принесли квіти.

«Тепер у небесному воїнстві з’явилися свої захисники. Хай спочивають у мирі вічнім», – промовив на завершення молитви протоієрей Дмитрій.

Священнослужитель благословив присутніх свяченою водохресною водою, побажав міцного здоров’я та Божої благодаті у справі служіння народові та захисті держави.