Здали кров для постраждалих від ракетного удару рф у Дніпрі

Ранок 20 січня у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні імені І.І. Мечникова видався вельми людним. Містяни прийшли здати кров для порятунку тих, хто опинився під завалами вщент зруйнованої багатоповерхівки на житловому масиві Перемога. Серед небайдужих – курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Одні здавали кров вперше, а інші є постійними донорами.

Всього 75 здобувачів вищої освіти прийшли допомогти медичним працівникам рятувати життя постраждалих.

Перед тим, як здати кров, донори пройшли огляд у лікаря-терапевта. Їм виміряли тиск, перевірили рівень гемоглобіну.

«Чужого горя не буває. Сьогодні я тут, бо хочу допомогти ближньому. Нас мотивують принципи братерства, взаємопідтримки та взаємодопомоги», – каже курсант 1-го курсу факультету кримінальної поліції Дмитро Сафонов.

Представники ДДУВС поповнюють банк крові регіону регулярно. Цього разу вони стали донорами для пацієнтів, які постраждали від удару ракети рф по багатоповерхівці. Наразі у лікарні Мечникова рятують 32 людини, яким дивом вдалося вижити. Серед них 9 – тяжкі.

Працівники медичного закладу нагадали дніпрянам: донором може стати здорова людина віком від 18 до 60 років з вагою від 60-ти кілограмів. Здавати кров можна раз у два місяці.