Вітання ректора Андрія Фоменка з нагоди Дня Соборності України!

Шановні колеги, курсанти та студенти! Сьогодні ми згадуємо визначну історичну подію: Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки в єдину Українську державу.

Це рішення стало першим кроком до втілення багатовікової мрії українського народу про суверенність та незалежність – першим, проте не останнім. За ці базові, невід’ємні та загальнолюдські цінності ми змушені боротися знову.

Сьогодні, перед обличчям ворога, ми об’єднані як ніколи. Об’єднані в зусиллях та починаннях, на фронті і в тилу. Об’єднані спільною радістю та єдиним болем.

Тож нехай наша єдність, нескореність та цілеспрямованість українського духу стане тією рушійною силою, яка сприяє скорішому воз’єднанню у сильній, незалежній та вільній проєвропейській країні. Щоб у соборності душ ми і надалі прокладали свій шлях на загальнополітичній арені, розбудовуючи потужну правову державу, гідну нащадків.

Сил, наснаги і невтомної віри у перемогу!

З повагою, ректор Андрій Фоменко