Співпраця ДДУВС та Міжнародного Комітету Червоного Хреста триває!

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ презентували благодійну допомогу від Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Участь у робочій зустрічі взяв ректор закладу полковник поліції Андрій Фоменко та офіцер охорони здоров’я Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) Роман Колос.

Так, з метою вдосконалення умов належної підготовки курсантів та ефективного навчання містян основам надання домедичної допомоги у ДДУВС отримали відповідне обладнання.

Ректор університету полковник поліції Андрій Фоменко зазначив: така допомога буде застосована з максимальною користю.

«Ми використовуємо всі умови для забезпечення якісного освітнього процесу та допомоги суспільству. Так, на базі ДДУВС діє спеціальний центр із домедичної підготовки, а необхідні навички молоді закладу та всім бажаючим передають сертифіковані інструктори. Із перших днів війни робота у цьому напрямі лише посилилася: містяни проходять безкоштовні курси з домедичної допомоги і тактичної медицини. Тож, дуже вдячні за ваш внесок у розвиток даного проєкту», – зауважив Андрій Євгенович.

У рамках зустрічі зокрема були досягнуті домовленості щодо подальшої співпраці у сфері надання домедичної допомоги.