Початок вступної кампанії не за горами. Розпочинаємо зворотний відлік!

Анонси університету, Новини університету

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ ти можеш опанувати одну з найпрестижніших спеціальностей. Навчання у ДДУВС можливе за державним замовленням та на контрактній основі.

Навчаючись за державним замовленням (безкоштовно) в ННІ права та Національної поліції, факультетах превентивної діяльності чи кримінальної поліції ти можеш опанувати одну зі спеціальностей:

• право (слідчий, дізнавач);
  • правоохоронна діяльність (оперуповноважений, інспектор поліції, дільничний офіцер поліції).

Навчання за кошти фізичних чи юридичних осіб (на платній основі) відкриває ще більше можливостей. Вступивши до Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти ти можеш обрати спеціальність серед низки найзатребуваніших на ринку праці:

• право (адвокат, нотаріус, суддя, прокурор, слідчий, дізнавач, детектив, юрисконсульт);
  • правоохоронна діяльність (інспектор правоохоронних органів чи воєнізованої охорони; приватний детектив, фахівець з дізнання; фахівець з організації майнової та особистої безпеки; оперуповноважений);
  • економіка;
  • менеджмент;
  • публічне управління та адміністрування;
  • психологія;
  • міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії.

Успішна професійна кар’єра починається у нас!

Чекаємо за адресою: м. Дніпро, просп. Гагаріна, 26

Заходь: dduvs.edu.ua

Телефонуй: (099) 772 17 05, (073) 168 39 55.