Програма «Be Brave Like Ukraine»: продовжуємо реалізацію за підтримки ДДУВС!

Представники Військово-медичного клінічного центру Східного регіону отримали благодійну допомогу від Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Ініціатива реалізована у рамках українсько-американської програми «Be Brave Like Ukraine».

Так, ректор ДДУВС полковник поліції Андрій Фоменко та президентка ГС «Дніпровський медичний кластер», директорка Благодійного фонду «Генофонд майбутнього» Ганна Кириченко презентували працівникам шпиталю медичний інвентар.

Нагадаємо, серед ключових пріоритетів програми «Be Brave Like Ukraine» – надання підтримки підрозділам Збройних Сил України та територіальної оборони, МВС, ДСНС, МОЗ, а також вирішення гуманітарних потреб вразливих груп серед цивільного населення.