Щоб нашим бійцям було тепло: працівниця ДДУВС сплела півсотні мітенок для воїнів ЗСУ

50 пар рукавичок виготовила адміністраторка тренажерної зали Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Ольга Рюмшина для захисників України.

Жінка в’яже у вільний час. Вважає це своїм хобі та особистим маленьким внеском у перемогу.

Майстриня сідає за улюблену справу, як тільки з’являється вільна хвилинка. В’яже вдома – машинкою, на роботі – спицями. Пряжа на мітенки – з власних запасів або з розпущених виробів.

«Ось цю партію мітенок вирішила прикрасити листівками в синьо-жовтих тонах зі словами вдячності нашим захисникам. Душу тішать думки, що когось мої рукавички зігріють у холодну морозну зиму», – говорить Ольга.

Мітенки майстриня передає на фронт через волонтерів. І знову сідає поповнювати запаси. З любов’ю. Турботою. Вірою у перемогу!