У науковому товаристві ДДУВС поповнення: + 1 професор!

Завідувач кафедри оперативно-розшукової діяльності Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Валерій Дараган отримав підтвердження здобутого вченого звання професора.

Урочисте вручення відбулося 26 січня на черговому засіданні Вченої ради.

Привітав колегу ректор університету полковник поліції Андрій Фоменко.

Валерій Валерійович у 2013, 2015 та 2018 роках за підсумками щорічного регіонального наукового конкурсу «Кращий молодий вчений», який проводиться Дніпропетровською обласною державною адміністрацією, став переможцем за гуманітарним напрямом. У 2017 році – лауреатом премії Дніпропетровської обласної ради за досягнення в різних сферах суспільного життя, професійній діяльності, активну участь у розбудові регіону та лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Молодий правник року». У 2020 році – лауреатом міжнародної програми «Науковець року».

Валерій Дараган – автор понад 280 наукових та науково-методичних праць, які опубліковані в Україні та в зарубіжних країнах (Азербайджан, Вірменія, Естонія, Казахстан, Латвія, Молдова, Німеччина, Польща, Таджикістан, Туреччина, Чехія).

Колектив університету вітає Валерія Дарагана, бажає подальших успіхів та плідної роботи на ниві наукових досягнень!