«Виявлення кримінальних правопорушень вчинених у сфері публічних закупівель»

За такою назвою у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбувся майстер-клас для науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти.

Захід відбувся у рамках засідання Школи молодих вчених. До нього долучилися 43 учасники.

Лектором виступив старший викладач кафедри кримінального процесу та стратегічних розслідувань Навчально-наукового інституту права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції старший лейтенант поліції Олександр Неклеса.

У ході майстер-класу розібрали аналітичні заходи, направлені на виявлення кримінальних правопорушень, які вчиняються у сфері публічних закупівель.

Організатори переконані, подібні тренінги допомагають отримати нові знання, а також практичні навички із виявлення, попередження та розкриття злочинних намірів посадових і службових осіб, діяльність яких пов’язана із закупівлею товарів, робіт та послуг.