Трагедія Голокосту: курсанти ДДУВС відвідали тематичний музей

З нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ завітали на екскурсію «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні».

Музей розташовано у культурно-діловому центрі «Менора»: він охоплює три поверхи та налічує 4 основні зали. Це найбільший в Україні та третій у світі меморіальний комплекс, присвячений історії єврейського народу та його винищенню за часів Другої світової.

Окрім традиційних вітрин з експонатами, курсанти оглянули мультимедійні інсталяції та голограми, а також прослухали архівні аудіозаписи. Під час екскурсії вони дізналися про реальні історії євреїв, які жили в Україні та були жорстоко переслідувані нацистами.

Виставка справила глибоке враження на здобувачів, які впевнені – без знання та аналізу подій минулого неможливо уникнути страшних катастроф. Курсанти вкотре дійшли висновку, що людське життя – найвища цінність, а його збереження та захист є одним із ключових завдань майбутнього правоохоронця.