На базі ДДУВС відбувся відкритий чемпіонат Дніпропетровщини з гирьового спорту

Новини університету

Змагання зібрали понад 150 спортсменів із різних куточків області, а також із сусідніх Полтавщини та Харківщини.

За командну першість боролися 4 збірні – ДДУВС, Покровська ДЮСШ, Софіївська ДЮСШ та команда спортивного клубу «Камелот». Представники університету стали бронзовими призерами.

Зокрема, призові місця у скарбничку ДДУВС принесли дівчата: тренерка збірної Вікторія Ковалюк стала двічі першою у ваговій категорії 63 кг. Вона виконала 123 підйоми у ривку гирі та 77 підйомів у поштовху. Третє місце у категорії 68 кг здобула курсантка Анна Молодецька – її результат склав 96 підйомів у ривку.

Серед курсантів (поштовх, гиря 24 кг) маємо такі здобутки:

1 місце – Олександр Асламов (СР-142, 75 підйомів, в/к 95 кг);

2 місце – Ярослав Кузьмін (КП-141, 55 підйомів, в/к 85 кг); Осман Сафаров (КП-233, 74 підйоми, в/к 95 кг);

3 місце – Артем Дивляш (КП-232, 65 підйомів, в/к 73 кг); Микита Бичихін (КП-233, 84 підйоми, в/к 78); Дмитро Лопатін (ДР-345, 65 підйомів, в/к 95+ кг);

4 місце – Максим Ведмеденко (ДР-243, 20 підйомів, в/к 63 кг);

5 місце – Владислав Коношко (КП-333, 9 підйомів, в/к 68 кг); Ростислав Хоменко (КП-334, 14 підйомів, в/к 78 кг).

Успіхи маємо і серед юнаків у ривку 24 кг:

2 місце – Владислав Коношко (КП-333, 41 підйом, в/к 68 кг);

3 місце – Ростислав Хоменко (КП-334, 48 підйомів, в/к 78 кг).

У ривку чудовий результат показав також старший викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки Володимир Рогальський. Він виконав 60 підйомів, що забезпечило йому 5-ту сходинку у турнірній таблиці.

Пишаємося нашими спортсменами та бажаємо нових успіхів і перемог!