Військова психологія: досвід іноземного фахівця для студентів ДДУВС

Кафедрою психології та педагогіки ДДУВС проведено практичне заняття з дисципліни «Військова психологія». Участь у заході взяв фахівець із фізичної реабілітації Соранського університету (Ірак) доктор Шамал ЧОМАНІ.

Заняття проведено з метою розширення та поглиблення знань здобувачів із психології. На заняття в режимі онлайн було запрошено доктора Соранського університету зі спеціалізації «фізична реабілітація» Шомала ЧОМАНІ.

Науковець поділився своїм досвідом, зокрема розповів про шляхи надання реабілітаційної допомоги постраждалим внаслідок воєнних дій. Шамал ЧОМАНІ підняв питання теоретичних аспектів реабілітації в різних галузях науки й суспільства.

Здобувачі ДДУВС вищої освіти показали ґрунтовні знання з професійної англійської мови, цікавились темою розмови та ставили питання щодо надання практичної реабілітаційної допомоги.