У ДДУВС нагородили переможців вікторини «Державотворець»

Онлайн-вікторина для учнів старших класів об’єднала 8 навчальних закладів та 55 учасників, які змагалися у сфері публічного управління, виконуючи тестові завдання.

Захід організовано кафедрою управління та адміністрування ННІ права та інноваційної освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

За умовами вікторини було визначено 8 призових місць. У трійці лідерів Єгор Іванєй (Черкаський ліцей Черкаської селищної ради) – перше місце, друге місце – у Мурадова Орхана Мурад-огли (КЗО «Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів» ДМР), третє місце посів Артем Березовський (КЗО «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю»).

Переможці отримали пам’ятні призи та грамоти, які вручив директор ННІ права та інноваційної освіти ДДУВС Володимир ШАБЛИСТИЙ.