Спортсмени ДДУВС представлятимуть університет на чемпіонаті ФСТ «Динамо» з гирьового спорту

Напередодні чемпіонату ректор Олександр МОРГУНОВ зустрівся з командою.

9-11 квітня 2024 року у м. Львів відбудеться чемпіонат ФСТ «Динамо» з гирьового спорту серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до системи управління МВС, Національної гвардії України та інших органів центральної виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та підпорядковується КМУ через Міністра внутрішніх справ України.

Участь у спортивному заході візьмуть 7 курсантів на чолі з викладачем кафедри спеціальної фізичної підготовки Дмитром АНІСІМОВИМ та тренером команди Вікторією КОВАЛЮК. Змагання пройдуть з гирями 24 кг за програмою класичного двоборства.

Олександр МОРГУНОВ акцентував увагу на тому, що спортсмени ДДУВС завжди тримають гідний рівень, а команда має високий потенціал. Очільник закладу побажав спортсменам здобутків, наснаги та завзяття.