У ДДУВС укладено Меморандум про співпрацю з Регіональним сервісним центром Головного сервісного центру МВС України

Сторони переконані у важливості спільної роботи з метою покращення надання послуг населенню та удосконалення освітнього процесу університету.

Ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Олександр МОРГУНОВ та начальник Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Дніпропетровській та Запорізькій областях Володимир СТЕПАНОВ зазначили, що співпраця установи та університету буде взаємно корисною та ефективною.

Відповідно до Меморандуму планується проведення спільних заходів, взаємне вивчення досвіду сторін, проведення бінарних занять, удосконаленні нормативно-правового забезпечення діяльності правоохоронних органів, всебічна інформаційна підтримка тощо.

Після процедури підписання документів, Володимиру СТЕПАНОВУ продемонстрували матеріально-технічну базу університету та Автошколи для осіб з інвалідністю ДДУВС: клас теоретичної підготовки та підйомник для переміщення крісла колісного до укриття під час тривоги.