«Актуальні проблеми відновлення та розвитку цивільно-правових відносин в сучасних умовах»: онлайн-семінар у ДДУВС

Семінар організовано кафедрою цивільно-правових дисциплін Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Захід відкрив проректор ДДУВС, доктор юридичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, полковник поліції Олександр Юнін, який зазначив, що тема заходу є важливою, адже існують проблемні питання щодо відновлення та розвитку цивільно-правових відносин в Україні, особливо в сучасних умовах воєнного стану.

Під час дискусії обговорено питання проблематики розвитку сучасних євроінтеграційних процесів; прав, свобод та обов’язків людини і громадянина в контексті європейських стандартів і сучасних тенденцій розвитку міжнародного приватного права та права Європейського Союзу.

Висловлені наукові погляди стануть підґрунтям розробки нової стратегії виховної роботи закладів освіти, яка великою мірою формує майбутній розвиток української держави.