Збірна команда ДДУВС покращила результат у чемпіонаті з гирьового спорту

Новини університету

Чемпіонат ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту відбувся 9-11 квітня 2024 року у м. Львів.

Курсанти ДДУВС взяли участь у чемпіонаті за програмою комплексних змагань «Динаміада-2024» серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб, а також серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС.

В командному заліку збірна команда ДДУВС посіла 5 місце, підвищивши цим минулорічний результат на чотири позиції.

В особистих заліках спортсмени збірної команди університету покращили результати останніх виступів та показали гідну боротьбу в вагових категоріях.

Третє призове місце у ваговій категорії до 78 кілограмів посів рядовий поліції Бичихін Микита курсант навчальної групи ПД-233.

Збірна команда університету готувалася під керівництвом тренера команди Вікторії Ковалюк та викладача кафедри спеціальної фізичної підготовки капітана поліції Дмитра Анісімова.