Військова складова в освітньому процесі: досвід Національної гвардії

Курсанти ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДДУВС зустрілись з представником Київського інституту Національної гвардії України Олексієм ТИТАРЕНКОМ.

Офіцер працює в науково-дослідній лабораторії з підготовки військ Київського інституту НГУ. З огляду на реалії сьогодення він вважає, що у здобувачів вищої освіти обов’язково має бути військова складова в освітньому процесі. Особливо це стосується закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання.

Під час зустрічі з курсантами було обговорено питання перспектив використання військової складової під час навчання, аспектів її впровадження та удосконалення.

Олексій ТИТАРЕНКО зауважив, що практичні дисципліни є обов’язковими у підготовці майбутніх правоохоронців. На думку офіцера, практики у навчанні має бути якомога більше, аби поліцейські були готові до всіх викликів, з якими стикатимуться під час служби.