Фахівці ДДУВС консультують абітурієнтів щодо складання іспиту з фізичних здібностей

Відділом довузівської підготовки профорієнтаційної роботи та сприяння працевлаштуванню випускників спільно з кафедрою спеціальної фізичної підготовки організовано та проведено консультації для слухачів підготовчих курсів.

Майбутнім абітурієнтам надано поради, як правильно підготуватися до складання вступних нормативів – бігу на 100 м, на 1 км, а також комплексної силової вправи. Вона налічує два етапи: піднімання тулуба, лежачи на спині, та згинання і розгинання рук з упору лежачи. Загальний час виконання – 1 хвилина. Слухачі підготовчих курсів змогли виконати вправу під керівництвом старшого викладача кафедри Володимира РОГАЛЬСЬКОГО та оцінити власний рівень підготовки.

Наприкінці заходу слухачів також ознайомлено з навчальними полігонами ДДУВС.