Докладно про ДДУВС: ліцеїстів познайомили з університетом

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ пройшла ознайомча екскурсія для учнів Міського юридичного ліцею наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів.

Захід організовано ННІ права та інноваційної освіти спільно з представниками відділу довузівської підготовки, профорієнтаційної роботи та сприяння працевлаштування ДДУВС.

Учням розповіли про університет, докладно описали етапи вступної кампанії, умови та алгоритми подачі документів до вступу. Ліцеїсти дізналися про факультети, інститути й спеціальності, проявили зацікавленість до умов навчання і студентсько-курсантського життя.

Також організатори розповіли про освітні програми, за якими здійснюється підготовка в університеті, і показали гостям навчальні полігони університету.

Проведення профорієнтаційних зустрічей на базі університету сприяє більш ефективному залученню майбутніх абітурієнтів.