Курсанту ДДУВС оголошено подяку від ГУНП

Начальник ГУНП в Дніпропетровській області полковник поліції Олександр ГАНЖА оголосив подяку курсанту Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за допомогу постраждалим у масовому ДТП.

Під час масової дорожньо-транспортної пригоди у центрі Дніпра курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ДДУВС Роман СИНЕКОЛОДЕЗСЬКИЙ, опинившись біля місця події, оперативно зорієнтувався, викликав наряд патрульної поліції та швидку медичну допомогу, одночасно надаючи допомогу постраждалим. При спробі залишити місце ДТП його учасниками Роман СИНЕКОЛОДЕЗСЬКИЙ не допустив такої можливості до прибуття наряду.

Начальник ГУНП в Дніпропетровській області Олександр ГАНЖА оголосив подяку курсанту.