«Попередження стресу у роботі поліцейського»: для майбутніх правоохоронців проведено заняття

Психологи ДДУВС взяли участь у Дні дисципліни на факультеті підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.

Під час заходу розглянули види та наслідки стресу, засоби вимірювання рівня психологічного стану і моніторингу власного самопочуття. Також надано рекомендації для збереження ментального здоров’я та ефективного керування самопочуттям відпрацьована техніка для подолання тривожних думок «Час для переживань».

За словами фахівця відділу психологічного забезпечення ДДУВС Таїси ПІДГОРНОЇ, тема «Дня дисципліни» є дуже актуальною: курсанти вже протягом навчання залучаються до проведення заходів із забезпечення публічної безпеки та порядку.