У ДДУВС відбувся випуск слухачів «Академії поліції»

Новини «Академії поліції», Новини університету

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ випустили слухачів Запорізького центру первинної професійної підготовки поліцейських «Академія поліції».

На початку заходу після виконання Державного Гімну України всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов’язків та внаслідок збройної агресії російської федерації.

З вітальним словом до випускників звернувся перший проректор ДДУВС Ігор МАГДАЛІНА. Він привітав присутніх з початком нового етапу життя та закликав гідно і з честю служити народу України, захищати спокій, права та свободи громадян.

Усім випускникам «Академії поліції» вручили відповідні дипломи. До лав Національної поліції України стануть 24 особи.