Курсанти ДДУВС долучилися до Дня донора

Близько ста здобувачів вищої освіти разом із представниками Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ взяли участь в масштабному заході до Дня донора.

Дні донора – традиційні заходи для обласної клінічної лікарні ім. Мечникова. Щоразу під час таких заходів тут багато бажаючих врятувати життя людей, що потребують переливання донорської крові та/або її компонентів. Донорський рух – один із найбільш розвинених напрямків волонтерства у ДДУВС: здобувачі, науково-педагогічний та офіцерський склад добре знайомі з процедурою донації.

У кожного донора за один раз беруть 400 мл крові. За словами медиків, це той об’єм, який можна віддіти безпечно для власного здоров’я.

Курсанти вважають, донорство – це найменший, але дуже вагомий та відчутний внесок у Перемогу, адже пораненим захисникам щодня потрібна кров для операцій та переливання.