Відточування навичок: факультативні заняття для курсантів ДДУВС

Для курсантів 1 та 2 курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Дніпровського державного університету внутрішніх справ пройшли факультативні заняття з тактичної та домедичної підготовки.

З метою удосконалення теоретичних навичок, отриманих під час лекційних занять, для курсантів ДДУВС проведено факультатив із тактичної підготовки на тему «Дії у складі малих тактичних груп». Здобувачі другого курсу відпрацювали переміщення у складі групи, виконання контролю обстановки, підхід до будівлі та подолання штучних перешкод.

Також для курсантів 1 та 2 курсів було проведено факультатив із тактичної медицини. Під час заняття виконано вправи з накладання кровоспинного турнікету на кінцівки з метою припинення критичних кровотеч у себе та допомога іншим умовним постраждалим.

Такі заняття проходять на систематичній основі, оскільки поліцейський має бути готовий правильно діяти в умовах підрозділу та надати ефективну домедичну допомогу.