Реанімація постраждалого: курс європейського рівня пройшли представники ДДУВС!

Тренінг «Базові реанімаційні заходи. Провайдер-курс» відбувся за участі фахівців Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Свою кваліфікацію під керівництвом досвідчених колег підвищували науково-педагогічні працівники кафедри криміналістики та домедичної підготовки.

Тренінг проходив в онлайн-форматі та очно під егідою Європейської ради реаніматологів. Серед спікерів, які ділилися власними напрацюваннями та рекомендаціями – представники Всеукраїнської ради реанімації та екстреної медичної допомоги: лікар вищої категорії Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» Всеволод Черниховський, а також лікар-реаніматолог Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Мечникова Ольга Білоус. Інструктором стала і доцентка кафедри криміналістики та домедичної підготовки ДДУВС Олена Никифорова.

У рамках тренінгу викладачі відпрацьовували навички базових реанімаційних дій при виявленні постраждалого, а також із застосуванням дефібрилятора. Особливу увагу у ході навчання приділили питанням безпеки та поведінки на місці подій. Окремо також покращували навички із надання невідкладної допомоги дітям різних вікових груп.

Наприкінці тренінгу учасники склали показовий іспит. Підтвердивши рівень володіння навичками, отримали європейські реанімаційні сертифікати Basic Life Support (BLS) Provider.