Стажування для викладачів юридичних дисциплін

Новини та оголошення (міжнародна діяльність)

Найкращі спікери від PRAWNICZE CENTRUM BADAŃ NAD EDUKACJĄWYDZIAŁ PRAWA, UNIWERSYTET W BIAŁYMSTOKU поділяться цінною інформацією та яскравими презентаціями.

Дати стажування: 28 лютого – 8 квітня 2022 року.

Мови стажування: польська, англійська з перекладом на українську.

Стажування передбачає ряд онлайн-конференцій з можливістю дискусії через перекладача з польськими колегами. Цікаві теми, гарні лектори, приємна аудиторія. Під час стажування кожним учасником буде створений проект, який полягатиме у підготовці тез для наукової статті, яка зможе становити основу для повного наукового тексту з точки зору публікації у вибраному науковому журналі, з особливим акцентом на журнали, індексовані у базах даних Scopus.

Після стажування, кожному учаснику видається сертифікат про участь на 180 академічних годин (6 кредитів ECTS).

Реєстрація на стажування