За порятунок – айфон у подарунок!

Курсант Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ долучився до розіграшу, ініційованого центром донорства плазми Biopharma Plasma Дніпро, та виграв iPhone 13.

Андрій Миршавка навчається на 2-му курсі факультету превентивної діяльності. Плазму крові здавав вже вп’яте.

Каже, донорством його захопили друзі. Вважає, це корисно і для тих людей, що потребують препарати із плазми, і для нього особисто, як для спортсмена. Про досягнення Андрія з гирьового спорту ми неодноразово писали у наших матеріалах.

За умовами розіграшу необхідно було здійснити 2 донації плазми у період з 4 листопада до 17 грудня 2022 року. Курсант ДДУВС про це дізнався якраз під час чергової донації. Він навіть не очікував, що удача посміхнеться саме йому.

Тепер у хлопця з’явилося ще більше мотивації перемагати як у житті, так і в спорті. А плазму планує здавати й надалі задля порятунку маленьких та дорослих життів, задля Перемоги України!