Суддівська колегія Всеукраїнської федерації фрі-файту поповнилася представниками ДДУВС!

Навчально-атестаційний семінар для суддів-початківців за кваліфікацією рефері/боковий суддя проходив упродовж 3 днів у м. Червоноград (Львівська область). Свій професіоналізм у якості суддів продемонстрували і здобувачі вищої освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Так, заклад освіти представляли слухач магістратури ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Максим Комаров, а також курсант факультету кримінальної поліції Данило Нарубін.

У рамках атестаційного семінару учасники опановували теоретичні та практичні аспекти суддівства змагань.

«Кінцевий іспит складали під час Кубку Львівської області з фрі-файту. Особисто я спробував себе у ролі рефері та бокового судді. Тепер маю змогу судити змагання обласного та всеукраїнського рівня», – розповідає Максим Комаров.

За результатами навчально-атестаційного семінару представники ДДУВС отримали відповідні сертифікати.

Своїм професіоналізмом завдячують наставнику – завідувачу кафедри спеціальної фізичної підготовки Віктору Богуславському.