У ДДУВС вшанували жертв Чорнобильської катастрофи

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ пройшли заходи з нагоди Міжнародного дня пам’яті про Чорнобильську катастрофу.

26 квітня 2024 року в Україні шанують пам’ять ліквідаторів, які загинули або постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Перший проректор ДДУВС Ігор МАГДАЛІНА разом із ветеранами-ліквідаторами взяв участь у покладанні квітів до меморіалу «Чорнобильський дзвін».

В конференц-залі, під час зборів колективу, після виконання Державного Гімну України всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Ректор Олександр МОРГУНОВ зазначив, що завдяки самовідданості ліквідаторів вдалось врятувати світ від масштабної атомної небезпеки, а мужність героїв-чорнобильців є прикладом для сучасного покоління. Ректор побажав ветеранам міцного здоров’я та довгих років життя.

Здобувачі та співробітники університету підготували творчі номери, які подарували ветеранам.

З нагоди 38-х роковин трагедії здобувачі вищої освіти ДДУВС поклали квіти до одного з монументів Дніпра, присвяченого Чорнобильській катастрофі.