Тренінг для представників силових структур і громадянського суспільства в ДДУВС

Новини університету

Тренінг на тему «Правоохоронні органи та порядок денний «Жінки. Мир. Безпека»: заходи в межах структури та взаємодія з іншими суб’єктами (ОГС, ОМС, ЗМІ)» проведено ДДУВС спільно з Українською асоціацією представниць правоохоронних органів.

Метою тренінгу було надання інформації щодо світового та національного досвіду щодо практичного аспекту впровадження порядку денного «Жінки. Мир. Безпека» у силових структурах, а також досвіду взаємодії правоохоронних органів з організаціями громадянського суспільства, органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації, визначення актуальних напрямків роботи та наявних викликів.

Спікерами заходу виступили помічник ректора Дніпровського державного університету внутрішніх справ з гендерних питань, член правління УАППО, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Лариса НАЛИВАЙКО та регіональний координатор проєкту «Жінки. Мир. Безпека: діємо разом», що реалізується Українським Жіночим Фондом за підтримки Уряду Великої Британії, голова ГО «Спільна користь», член УАППО, експерт з питань запобігання та протидії гендерно зумовленому насильству проєкту «Життєво важлива, гендерно-чутлива допомога у сфері СРЗ та ГОН для постраждалих від конфлікту людей усіх статей в Україні та Польщі», що фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини (GFFO), тренер з питань гендерної рівності та протидії гендерно зумовленому насильству Ольга ШУЛІК.

У дискусіях взяли участь: т.в.о. начальника відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Дніпропетровській області, капітан поліції, член УАППО Єлизавета КНЯЗЄВА; т.в.о. старшого інспектора відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Дніпропетровській області, капітан поліції, член УАППО Тетяна ГУТЧЕНКО; інспектор відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Дніпропетровській області, старший лейтенант поліції Лариса ВЕЛИКОХАТЬКО; адвокат, член УАППО Олександра МЕЛЬНИЧУК; керівник психологічного простору «ПроЖИТИ» Дніпропетровської області Катерина ЧИЖИК; адміністратор психологічного простору «ПроЖИТИ» Дніпропетровської області Марина ЗЕЛЬ та психолог мобільної бригади ГО «Дівчата» Валерія БУЛГАКОВА. Крім того, долучилися представники ДДУВС: старший науковий співробітник Навчально-наукової лабораторії дослідження проблем забезпечення прав осіб, які постраждали від війни, член УАППО, кандидат юридичних наук, доцент Цагік ОГАНІСЯН; ад’юнкти, члени УАППО – Тетяна БАДАЛОВА та Юлія ТКАЧ; завідувач відділення психологічного забезпечення, дійсний член ГС «Національна психологічна асоціація України» та ГО «Асоціація психологів вищої школи України», тренер з групового курсу з управління стресу для дорослих «Самодопомога Плюс», брейнспоттер Сергій ВИШНЕВСЬКИЙ та психолог відділення психологічного забезпечення Анжеліка МОРОЗ.

Серед основних тем обговорень увагу сфокусовано на історичному аспекті та реаліях сьогодення Порядку денного «Жінки. Мир. Безпека», ключових напрямках роботи у структурі силового блоку та варіативності взаємодії правоохоронних органів та інших суб’єктів виконання НПД 1325 «Жінки. Мир. Безпеки».

Тренінг став платформою для обміну знаннями та досвідом між представниками силових структур, громадянського суспільства та наукової спільноти. Це сприятиме подальшому впровадженню гендерно-чутливого підходу в роботі правоохоронних органів і розвитку співпраці з іншими суб’єктами.

 

 


70