Дніпровська міська федерація ММА провела Благодійний турнір зі змішаних єдиноборств. У змаганнях взяли участь четверо спортсменів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, всі вони стали призерами.
З приємних і пам’ятних моментів розпочався робочий тиждень у Дніпропетровському державному університету внутрішніх справ. Відразу дві знакові події стали приводом для поздоровлень – вручення диплома професора та привітання з нагоди Дня медичного працівника.
Співробітникам Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ присуджено наукові ступені та вчені звання. Дипломи та атестати вручив перший проректор полковник поліції Олександр Юнін на черговому засіданні Вченої ради.
У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулося заняття з військової підготовки, у ході якого курсанти ознайомилися зі зразками сучасного озброєння та їхніми характеристиками.
За такою назвою 10 червня у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулась IV Всеукраїнська англомовна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти.
Розпочато цикл психологічних тренінгів для курсантів-переселенців у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Для покращення психологічного стану використовують психосоматичні методи.
Дорогою з місця практики додому першокурсниця Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ спіймала небезпечного хулігана. Сталося це у Дніпрі біля станції метро «Вокзальна» 7 червня близько 16-ї години.
Понеділок у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ традиційно розпочався з привітань. З нагоди професійного свята, Дня журналіста, ректор Андрій Фоменко поздоровив працівників відділу зв’язків з громадськістю.
Естафети, конкурси, веселі забавки та подарунки! Для дітлахів у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ організували спортивну суботу. Таким чином вирішили підтримати дітей-переселенців, які наразі проживають на базі закладу освіти. Формат дійства був цікавим та невимушеним. Тож, задоволеними лишилися всі. Як це було – у нашому фоторепортажі.
За такою назвою сьогодні у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбувся Всеукраїнський круглий стіл. До участі у заході долучилося понад 80 учасників – представники органів державної влади, практичні працівники підрозділів Національної поліції, науковці та молоді вчені закладів вищої освіти України. Захід організований та проведений Навчально-науковою лабораторією з дослідження проблем превентивної діяльності факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності.