Плюс одна добра справа – у списку благодійних ініціатив колективу ДДУВС

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ продовжує реалізовувати українсько-американську програму «Be Brave Like Ukraine». Цього разу її засновники завітали до міської багатопрофільної клінічної лікарні матері та дитини ім. проф. М.Ф. Руднєва.

Ректор ДДУВС полковник поліції Андрій Фоменко та президентка громадської спілки «Дніпровський медичний кластер» Ганна Кириченко передали для потреб закладу охорони здоров’я медичне обладнання та засоби медичного призначення.

У ході зустрічі з директором лікарні Ігорем Македонським представники ДДУВС обговорили питання, пов’язані з першочерговими потребами медичних працівників та маленьких пацієнтів.

Нагадаємо, серед ключових завдань програми «Be Brave Like Ukraine» – надання підтримки підрозділам Збройних Сил України та територіальної оборони, МВС, ДСНС, МОЗ, а також вирішення гуманітарних потреб вразливих груп серед цивільного населення.