Історія від очевидця: курсанти ДДУВС зустрілися з ліквідатором аварії на ЧАЕС

Здобувачі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ поспілкувались із ліквідатором наслідків техногенної катастрофи ЧАЕС Володимиром ДОВГИМ.

26 квітня в Україні згадують Чорнобильську катастрофу та шанують ліквідаторів, що врятували світ від атомної небезпеки. Серед ветеранів ДДУВС є люди, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції та забезпечували порядок поблизу зони відчуження. Один із них – Володимир ДОВГИЙ.

Напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС учасник історичних подій зустрівся з курсантами. Здобувачі мали можливість почути розповідь про участь у забезпеченні контрольно-пропускного режиму на кордоні із зоною відчуження. Наприкінці курсанти подивились документальний фільм «Чорнобиль P.S.».