Найкращі фахівці ДДУВС отримали низку відзнак!

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ – урочистий початок робочого тижня! Так, сьогодні у ході засідання ректорату було вручено низку професійних відзнак.

Зі знаковими досягненнями фахівців вітав ректор ДДУВС полковник поліції Андрій Фоменко.

Так, наказом Міністерства внутрішніх справ нагрудним знаком «За відзнаку в службі» було нагороджено завідувача кафедри тактико-спеціальної підготовки підполковника поліції Віталія Покайчука.

Окрім цього, почесну грамоту МВС вручили директору ННІ заочного навчання та підвищення кваліфікації майору поліції Сергію Шевченку.

Вручили у рамках засідання ректорату і грамоти МВС. Так, відзнаки отримали завідувач кафедри спеціальної фізичної підготовки майор поліції Віктор Богуславський, старший науковий співробітник відділу організації наукової роботи Люся Можечук, завідувач відділення моніторингу, планування та закупівель Сергій Роззувайло, а також начальник відділу – головний бухгалтер відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Олена Шитова.