Студентка ДДУВС – гостя дипломатичного прийому з нагоди Дня державності Литви

Щороку 6 липня дружня Литва відзначає День державності. Дату обрано на згадку про коронацію Міндаугаса – першого та єдиного в історії країни короля, який об’єднав литовські землі під своєю владою. З нагоди свята Посольство Литовської Республіки в Україні влаштувало урочистий прийом: запросили на нього і студентку ННІ права та інноваційної освіти ДДУВС Надію Славінську.

Про безпеку на дорозі – для найменших!

Основи безпечного поводження на дорозі – це знання, засвоювати які необхідно змалечку. Особливо влітку, з настанням тепла, коли дітки все більше часу проводитимуть на вулиці. Курсант ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДДУВС Олександр Мельник провів тематичне навчально-ігрове заняття для дошкільнят – вихованців міського центру розвитку дітей «Rainbow».