ДДУВС долучився до освітньо-наукового інтенсиву «500 днів супротиву України очима правоохоронців і правозахисників»

У Департаменті освіти, науки та спорту Міністерства внутрішніх справ України провели освітньо-науковий інтенсив «500 днів супротиву України очима правоохоронців і правозахисників». Участь у заході взяли представники Верховної Ради України, Верховного суду, Офісу Президента України, Офісу Генерального прокурора тощо. Також долучився і Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ.

Доцентка ДДУВС Анастасія Філіпп пройшла тренінг CEPOL у Португалії

У Лісабоні (Португалія) європейські поліцейські та викладачі цієї сфери проходили науковий захід «Тренінг тренерів CEPOL» («CEPOL TRAIN-THE-TRAINERS 2023»). У заході взяла участь доцентка кафедри кримінального права та кримінології Навчально-наукового інституту права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Анастасія Філіпп.

Колектив ДДУВС висловлює щирі співчуття з приводу загибелі колеги

Із глибоким сумом колектив Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ сприйняв звістку про трагічну загибель заслуженого та досвідченого працівника – старшого комірника відділу матеріального забезпечення Галини Миколаївни Бабичевої.

Знати, аби діяти правильно: курсанти ДДУВС прослухали лекцію від рятувальників

У рамках програми первинної військово-професійної підготовки з вивчення навчальної дисципліни «Радіаційний, хімічний, біологічний захист» у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ пройшла зустріч курсантів першого курсу з представниками ДСНС. Здобувачі вищої освіти дізналися про небезпечні фактори та як від них уберегтися.