Вийшов друком номер англомовного фахового періодичного видання ДДУВС

Вийшов друком черговий номер англомовного фахового періодичного видання Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ  «Philosophy, Economics and Law Review» Vol. 3, no. 1. Там представлені напрацювання зарубіжних та вітчизняних науковців із права, філософії та економіки.

Курсанти ДДУВС ознайомились із антикорупційною діяльністю

На Івано-Франківщині пройшов антикорупційний кемп, організований Національним антикорупційним бюро України, Асоціацією юридичних клінік України, Фундацією інституційного розвитку та Інститутом законодавчих ідей за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС). У заході взяли участь курсанти ДДУВС. Про що саме вони дізнавалися – читайте далі.