Навчання для служби: курсанти ДДУВС пройшли квест зі встановлення особи

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ опрацювали питання роботи на звільнених територіях та проведення фільтраційної й стабілізаційної роботи. Навчання пройшло у форматі квесту, під час якого здобувачі вищої освіти виконали завдання, наближені до реальних.

Викладачі ДДУВС долучилися до семінарів з документування воєнних злочинів

Департаментом освіти, науки та спорту МВС ініційовано спеціалізований навчальний курс для науково-педагогічного складу закладів вищої освіти. Так, на базах Головних управлінь Національної поліції у п’яти областях України відбулися одноденні семінари, присвячені тематиці документування та розслідування воєнних злочинів. Приєдналися до них і представники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.